• Блог вчителя фізичної культури

"Єдина краса, яку я знаю, - це здоров'я"

У Холодногірському районі розташувалася школа, яка стала рідною домівкою, центром знань для багатьох дітей та дорослих; школа, де панує французька мова; школа, де навчаються сильні, спортивні, активні, розумні діти та працюють творчі, віддані свої праці, вчителі, і серед них - Велика Валентина Вікторівна, вчитель фізичної культури, яка розпочала свою педагогічну діяльність у ХСШ №108 майже 7 років тому.

/Files/images/velika/photo_2022-12-19_09-51-05.jpg

У своїй освітній діяльності вчитель активно використовує інтерактивні технології: перетворює урок на творчий конкурс, спортивну вікторину, дає учням можливість проявити себе, свої лідерські якості, витривалість; акцентує увагу на розвиткові умінь учнів користуватися різними джерелами для здобуття інформації.

Мета роботи Валентини Вікторівни полягає у тому, щоб розвивати у дітей стійкий інтерес до занять спортом, дбайливо ставитися до фізичного розвитку.

/Files/images/velika/photo_2022-05-31_12-55-08.jpg

Валентина Вікторівна залучає учнів до різноманітних спортивних змагань, естафет, має призерів і переможців конкурсів різних рівнів, як районних, так і всеукраїнських.

/Files/images/velika/111.jpg /Files/images/velika/13.jpg

Особливу увагу звертаємо на подію, яка стала значущою у спортивних колах, а саме: ХСШ №108 отримала перехідний кубок за І місце у змаганнях з армреслінгу серед команд закладів загальної середньої освіти. Подібні змагання відбувалися вперше у місті Харкові, тому ця перемога є історичною.

Відео Змагання з армреслінгу

Дистанційне навчання внесло свої корективи у освітній простір: шкільні кабінети та спортзали замінили дитячі кімнати. Проте, у своїй педагогічній роботі Валентина Вікторівна продовжує застосовувати інноваційні технології сучасних руханок, фітнес-гібридів, адже це дає можливість покращити фахову майстерність вчителя та оптимізувати рухову активність школярів.

Відео урок з молодшими класами

Завдяки ігровій діяльності у школярів молодших класів розвивається креативне мислення, комунікативні вміння, планування.

Вихованці Валентини Вікторівни є переможцями, призерами багатьох змагань районного та міського рівнів, учасниками різноманітних марафонів, велопробігів.

/Files/images/velika/16.jpg /Files/images/velika/130.jpg /Files/images/velika/124.jpg

Фізичне виховання зазнає постійних змін, тому трансформації потребує і вчитель: багато знати, вміти, постійно підвищувати свій педагогічний рівень та не відставати умов сьогодення. Валентина Вікторівна систематично є учасницею різноманітних тренінгів, семінарів (круглий стіл "Реформи в освіті - здорові та активні діти", Всеукраїнський практикум "Підвищення рухової активності дітей з особливими потребами", он-лайн конференція "Здорова нація"), курсів ("Відповідальне лідерство - крок до успіху", "Нова фізична культура. Теніс. Футбол", "Можливості для 5-х класів. НУШ").

/Files/images/velika/терехов.jpg /Files/images/velika/photo_2022-12-08_11-47-41 (2).jpg /Files/images/velika/2022.jpg