Участь у міському конкурсі "В ім`я життя, миру та любові...".

2016-05-24

/Files/images/2016/traven/shilo/ayyYbZC65aU.jpg
Представники 1-А, 2-Б та 3-А класу на чолі з керівниками Соболь Оленою Олександрівною та Шило Світланою Олександрівною взяли участь у щорічному літературно-художньому конкурсі духовно-філософської та громадської поезії (прози, фотографії, малюнка) "В ім`я життя, миру та любові...". Організаторами міського конкурсу є Харківський міський союз ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Учні були нагороджені дипломами переможців у різних напрямках та книгами, в яких були надруковані роботі. Особливу увагу привернула спільна творча робота учнів, яка стала експонатом музею Воїнів-інтернаціоналістів.