• Події
  • Знову в рідній школі
  • Новини

Весняні канікули стали для учнів нашого закладу не лише періодом відпочинку, а й часом для творчого розвитку та засвоєння життєво важливих навичок.

2024-03-29

/Files/images/000002024/018.jpg

Захоплююча діяльність дозволила дітям не тільки продемонструвати свої художні таланти, але й поглибити знання про запобігання пожежам та дії в екстрених ситуаціях. Малюнки та постери продемонстрували високий рівень обізнаності учнів з правил пожежної безпеки.

На своїх роботах юні митці зобразили основні причини виникнення пожеж, такі як необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації електроприладів та опалювальних систем. Вони нагадали про заборону паління у незаконних місцях та залишати без нагляду увімкнені електроприлади.